Za pasem święta, a ty nie masz pomysłu na świąteczny prezent? Przeczytaj poniższy poradnik, a na pewno Ci w tym pomoże! Jeśli nie wiecie co kupić swoim bliskim pod choinkę, mamy dla was kilka pomysłów. Nie musi to być kosztowny prezent ważne, że od serca!

Handmade

Nic bardziej nas nie ucieszy, niż prezent od bliskiej osoby zrobiony własnoręcznie. Potrzebne będzie nam: dużo chęci, zapał do pracy i dużo wyobraźni. Świetnym pomysłem będzie własnoręcznie zrobiony obraz ze zdjęciami bliskich. Wystarczy nam duża antyrama, kilka wywołanych zdjęć i przeróżne ozdoby. Taki własnoręcznie zrobiony podarunek  na pewno sprawi radość bliskiej Ci osobie.

Klasyka świąt?

Czym byłyby święta bez świątecznych skarpetek pod choinkę? Nie muszą być szare, czarne, nie muszą być nudne. W naszych sklepach znajdziecie świąteczne skarpetki z Mikołajem, reniferem dla kobiety jak i dla mężczyzny. Prezent zabawny i praktyczny. Dwa w jednym, śmieszne kolorowe skarpetki i problem marznących nóg w zimę rozwiązany 🙂

Zamień pieniądze na bon!

Jeśli nie chcesz w tym roku obdarowywać bliskich banknotami narodowego banku polskiego, proponujemy Ci zakup voucherów. To świetna sprawa! Bon na zakupy do drogerii lub do sklepu z ubraniami może okazać się strzałem w dziesiątkę. W JAMA-m wszystko możecie zakupić vouchery na kwotę 10, 20 lub 50 złotych. Unikniecie nietrafionego prezentu, a osoba której podarujecie bon będzie mogła sama wykorzystać go na co tylko chce 🙂

Coś słodkiego?

Jako dodatek do Twojego prezentu możesz dorzucić jeszcze coś słodkiego. Mimo świątecznego obżarstwa zawsze znajdzie się miejsce na czekoladowego Mikołaja albo na cukierkową laskę. To bardzo miły i słodki gest w kierunku drugiej osoby. Jednak pamiętajmy, że w ten dzień największym prezentem będzie spędzenie tego wyjątkowego czasu z rodziną i przyjaciółmi.