Wiesz jak czuć się w ubraniach wygodnie a zarazem kobieco? Przyjdź do naszych sklepów Jama-m wszystko, podpowiemy. Widzimy tu na co dzień mnóstwo kobiet pewnych siebie w idealnie dobranych u nas stylizacjach.

Dzwoni budzik, niechętnie otwierasz oczy, wiesz, że przed Tobą kolejny dzień, dzień kobiety pracującej, ale kobiety stylowej. Nieraz mając na uwadze zadania jakim musisz sprostać w ciągu tych 24 godzin potrzebujesz poczuć się po prostu pięknie, to piękno jest Twoją siłą. Kobieto zawojuj Świat! Napij się mocnej kawy i chodź z nami do Twojej nowej szafy.

Zacznijmy od tego czym dla każdej z nas jest wygoda. Jedna kobieta bez większego trudu przechodzi cały dzień w wysokich szpilkach, może twierdząc tak jak Victoria Beckham, że “w butach na płaskiej podeszwie nie potrafi się skupić”, podczas gdy inna zakłada takie buty jak za karę. Niektórym paniom nie sprawia problemu noszenie obcisłych ubrań, natomiast inne twierdzą, iż utrudniają im oddychanie. Ty niezależnie od tego do której z tych grup należysz nie czuj się z tym źle. Idealna stylizacja to taka w której czujesz się dobrze.

Więc widzimy już, że wygoda jest pojęciem względnym. W takiej sytuacji każda kobieta powinna odnaleźć swój styl ubierania w którym czuje się komfortowo.

Nie rozdzielając na czynniki pierwsze Twojego dnia i nie dzieląc czasu na wyjścia wymagające eleganckiej kreacji oraz na luźne spacery spróbujmy porozmawiać o codziennym komforcie. Wiemy, może się to teraz wydawać wręcz nierealne, że można wyglądać jak bogini i nie musieć przy tym cierpieć w obcasach. Pamiętaj, że obuwie na słupku lub koturnie, które nie obciąża, aż tak Twoich stóp i kręgosłupa, z odpowiednio dobraną garderobą, będzie wyglądać nieziemsko kobieco.

Tutaj każdy się z nami zgodzi – idealnym wyborem na zwykły oraz “niezwykły” dzień jest biały T-shirt, czysty lub z oryginalnym nadrukiem wpadającym w oko. Można go nosić zarówno z kardiganem, ponadczasową ramoneską czy jeansową kurtką, ale też z każdą marynarką, bluzą lub sam 🙂 Wszystkie musimy mieć kilka takich w swojej szafie. Biorąc pod uwagę obecną porę roku wiemy o czym myślisz. Tak… sweter, sweterek. Ale z nimi trzeba trochę uważać. Nie mogą być za ciasne ani za luźne, powinny mieć ładny kolor i krój. Można posiadać mnóstwo swetrów, a tak naprawdę tylko w dwóch dobrze się czuć i wyglądać. W tym sezonie wygodnym codziennym rozwiązaniem są różnego rodzaju swetry z golfem, najlepiej wykonane z kaszmiru lub bawełny. Każda kobieta będzie świetnie w takim wyglądać. Trendem są te w różnych odcieniach nude. Doskonale podkreślają ciemniejsze kolory skóry lub opaleniznę pozostałą po zakończonym sezonie urlopowym. Niezastąpionymi kolorami są oczywiście biel i czerń.

Jeśli już przechodzimy z kwestii komfortu do kwestii mody, musimy zahaczyć o pewność siebie, którą dają Ci tylko niektóre stylizacje. Warto dobrać kilka sprawdzonych zestawów, w których rozbłyska z Ciebie energia i kobiecość. Mamy tu na myśli stylizacje na różne okazje.

Do wspomnianego wcześniej T-shirtu świetnie sprawdzą się zarówno jeansowe spodnie, które robią spektakularne wrażenie, a zarazem są bardzo praktyczne, jak i materiałowe, każdy typ spódnicy i butów. Możesz wybrać go także na ważne spotkania biznesowe po zestawieniu np. z eleganckim płaszczem.

Ale uwaga! Nie masz po prostu wyglądać, wyglądaj stylowo. Popracuj nad tym, abyś każdego dnia czuła się wyjątkowo w swojej stylizacji, nawet bez 12 cm szpilek. Niech Twój ubiór nie będzie pewnego rodzaju zbroją, niech otwiera Cię na nowe wyzwania. Zmieniaj, kombinuj, naszywaj, po prostu działaj.

Wiesz, jesteś wspaniałą kobietą, a my chcemy i udostępniamy Ci możliwość odkrywania Twojego indywidualnego stylu poprzez ubrania dostępne w naszych sklepach Jama-m wszystko.