Karnawał w pełni, przed nami bale na wielkich salach, tradycyjne domówki oraz bale karnawałowe. I zwykle większość z nas staje przed wyborem, co na siebie włożyć. Dlatego też przygotowaliśmy kilka propozycji kreacji na te okazje. Karnawał to taki okres w roku, w którym można sobie pozwolić na szaleństwo

i to właśnie Twój moment, by zabłysnąć!

Cekinowa sukienka

Cekinowa sukienka, dostępna w wielu odsłonach w naszych sklepach, to klasyka! Jest to idealna propozycja dla Pań, które lubią wyróżniać się z tłumu.

Kombinezon

Krótki kombinezon świetnie sprawdzi się podczas karnawałowego szaleństwa w domu, w gronie przyjaciół i najbliższych. Eksponuje nogi, podkreśla talię i wysmukla ciało. Warto wybrać krótki kombinezon w kolorze czarnym z dodatkiem cekinów lub połyskujący na kolor złoty.

Czarna sukienka

Karnawał to okazja, by zabłysnąć nietypową stylizacją. Nie znaczy to jednak, że wybierając ponadczasowe i eleganckie zestawy będziesz wyglądała mniej elegancko. Czarna sukienka to bezpieczne i niezwykle stylowe wyjście ze wszystkich modowych opresji, nie zawiedzie cię również w tę wyjątkową noc, w której chcesz zabłysnąć. Wystarczy dodać do niej bogatą biżuterię lub dobrać błyszczące buty.

Oprócz sukienek przygotowaliśmy również imprezowe zestawy ze spodniami. Jest to ciekawa alternatywa dla osób, które nie przepadają za sukienkami.