Zbliża się dzień mężczyzn, z tej okazji chcieliśmy przygotować dla panów coś specjalnego. Jakiś czas temu opublikowaliśmy post o tym jak robić zakupy, jednak co robić, gdy na zakupach jesteśmy nie z własnej woli? Jak wytrzymać godziny chodzenia po sklepie i przeglądania ciuszków? Dziś, drodzy panowie, mamy dla was kilka rad jak przetrwać ten czas.

1. Telefon i książka
Jeżeli wiesz, że zbliża się czas zakupów, przygotuj telefon na godziny spędzone poza domem. Zainstaluj kilka gier, w które bardzo chciałeś pograć, bądź książkę do której przeczytania nie możesz się od jakiegoś czasu zebrać. Na krótsze podróże możesz wybrać ulubione czasopismo. Ważne, by mieć coś czym będziesz mógł się zająć.

 

2. Zapasy
By w spokoju spędzić kilka godzin w sklepie warto zabrać ze sobą jakieś jedzenie i napój. W końcu po dwugodzinnym spacerze każdy robi się głodny, a dobrze mieć ze sobą coś co zaspokoi głód. Przygotujmy sobie jakieś kanapki, sałatkę, najlepiej jednak coś czego zapach nie będzie przeszkadzał innym klientom sklepu. Dobre będą też każdego rodzaju drobne przekąski. Nie pozwólmy sobie na dyskomfort głodu na zakupach.

 

3. Drzemka
Gdy już naprawdę nie d
ajesz rady a powieki stają się ciężkie, utnij sobie drzemkę. Warto wykorzystać czas na odespanie słabej nocy. Przysiądź na naszej wygodnej kanapie lub fotelach. Nie ma nic lepszego niż krótka odpoczynek w środku dnia! 

4. Dział dziecięcy
W tym punkcie nie chodzi nam bynajmniej o szukanie ubrań dla dzieci, a o to co znajduje się na półkach przęseł. Zabawki! Poczuj się dzieckiem i rusz do poszukiwań. Zabawkowe pistolety, gry planszowe, maskotki, samochodziki sterowane i wiele innych tylko czekają, aby ktoś je zauważył, dlaczego to nie będziesz Ty?

5. Ostateczne rozwiązanie
Jeżeli okaże się, że zakupy naprawdę się przeciągają warto mieć wyjście awaryjne. Przed wydarzeniem umów się z przyjacielem, że jeżeli do jakiejś godziny nie dasz znaku życia, albo na ustalony sygnał on do Ciebie zadzwoni, że musisz pilnie mu pomóc. Uwolni Cię w ten sposób z opresji! A żona będzie miała czas dla samej siebie.

 

 


Jak widać sposobów na umilenie czasu na zakupach jest wiele. Jednak prosimy bardzo brać ten post z przymrużeniem oka. Życzymy wszystkim Panom wszystkiego najlepszego w waszym dniu!
Zespół JAMA-m Wszystko